W marcu zakończył się roczny generalny remont obejmujący między innymi zmodernizowanie systemu grzewczo-klimatyzacyjnego, odświeżenie elewacji budynku, remont pokoi oraz renowację sal konferencyjnych. W jego wyniku całkowicie nowy, bardziej nowoczesny wygląd zyskało 14 pokoi i 2 sale konferencyjne, ściany budynku z zewnątrz zostały pokryte farbą w przyjemnym kremowym odcieniu a ogrzewanie i chłodzenie pokoi jest teraz bardziej ekologiczne i sterowane indywidualnie.

 

W pokojach zostały wymienione meble, wykładziny, zasłony, firany, tapety. Oprócz komfortowego wystroju, nowych łóżek i materacy wyposażono je m.in. w ekspresy do kawy czy stacje ładujące do urządzeń mobilnych. Zmianie uległo także oświetlenie, które współgra harmonijnie z nową kolorystyką.

 

Pokoje swoim designem nawiązują do krajobrazów z Jury Krokowsko – Częstochowskiej. Na elementach dekoracji umieszczone zostały zdjęcia krajobrazów z Ojcowa, Dolinek Kobylańskiej i Będkowskiej.

 

Nowy wygląd zyskał także Salon VIP. Wymieniono podłogi, usunięto firany na rzecz rolet. Zmieniła się też kolorystyka ścian i elementy dekoracyjne, co nadać ma temu pomieszczeniu bardziej ekskluzywny i nowoczesny wygląd. Zmodernizowano i odświeżono również wnętrze Sali Kameralnej. Dzięki współczesnym i minimalistycznym rozwiązaniom osiągnięto efekt stonowanej elegancji.

 

Do tej pory koszt powyższych remontów wyniósł 800.000 zł – informuje Andrzej Witek, Prezes Zarządu Hotelu Witek. Dodaje także, że planowane są kolejne remonty, jak choćby remont restauracji hotelowej (zima 2019/2020) oraz remont restauracji Werona (czerwiec 2018).

 

Wpis dodał(a):

Komentarze

Co myślą inni?

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz

Masz jakiś pomysł?