Dodaj opinię

Masz jakiś pomysł?


Wasze opinie

Zobacz co piszą inni

Beata w dniu 13 września 2016 o 15:49 Odpowiedz

Dzień 9.07.2016 r., gdy odbyło się nasze przyjęcie weselne, które dzięki doskonałej organizacji ekipy hotelu Witek i nieocenionej pomocy ze strony Pani Magdaleny Jainty, stał się najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Zaczynając od przepięknych walorów estetycznych Witkowej Chaty, niesamowitego swojskiego i rustykalnego klimatu, który tam panuje, poprzez doskonale w smaku i sposobie podania posiłki, kończąc na wspaniałych ludziach, którzy dokładają wszelkich starań, aby TEN dzień przeżyć w sposób niezapomniany. Wielka dbałość o szczegóły, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Gości, wysoka kultura osobista i nieschodzące uśmiech z twarzy, to tylko niektóre zalety personelu. Biorąc się za organizacje przyjęcia, byliśmy kompletnie zieloni w temacie i niezdecydowani na nic konkretnego, a Pani Magdalena wprost z anielską cierpliwością, krok po kroku, podpowiadała nam jak wszystko ułożyć w sensowną całość, za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni. Cena niewygórowana, absolutnie adekwatna do jakości. Apartament dla nowożeńców przewyższył nasze oczekiwania, a upominki od Hotelu i kilka ciepłych słów w dedykacji to przemiły gest. Z całą stanowczością polecimy hotel Witek każdemu, kto będzie chciał zorganizować większą lub mniejszą imprezę. To wspaniałe miejsce i fantastyczni ludzie. Dziękujemy serdecznie za wszystko.

Agnieszka i Witold w dniu 31 sierpnia 2016 o 14:32 Odpowiedz

Serdecznie dziękujemy Pani manager Agacie Ziębie – Śladowskiej oraz całej ekipie Hotelu Witek za wspaniałą organizację naszego przyjęcia weselnego w dniu 27.08.2016 r. Sprawiliście, że nasz najważniejszy dzień był naprawdę wyjątkowy :) Przepiękna sala, pyszne jedzenie oraz uprzejma i dyskretna obsługa. Dostaliśmy od Was to i wiele więcej – na dodatek, za rozsądną cenę. Polecamy wszystkim gorąco. Nie zwlekajcie z rezerwacją, bo chętnych na wesele w Witkowej Chacie jest zawsze więcej, niż terminów.

Gabriela w dniu 21 sierpnia 2016 o 10:59 Odpowiedz

Dziękujemy za wspaniałą obsługę i organizacje naszego wesela w Witkowej Chacie, wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy

Kaja i Tomasz Straszakowie w dniu 18 lipca 2016 o 20:24 Odpowiedz

W czerwcu 2016 roku nasza córka wyszła za mąż, a wesele na 120 osób zorganizowano w Sali Bankietowej Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Witek. Jako rodzice panny młodej i współorganizatorzy wesela chcielibyśmy tą drogą wyrazić nasze podziękowanie dla całego personelu, który dwoił się i troił, aby uświetnić uroczystość naszych dzieci. Olbrzymie słowa uznania należą się Pani Małgorzacie Stach – managerowi restauracji „Werona”, która potrafiła ogarnąć całą imprezę, od początku naszych kontaktów była niezwykle pomocna, umiała doradzić co, jak, kiedy…, czyli ułatwić maksymalnie coś na czym niby wszyscy się znają, tylko często nie mają pojęcia ;). Pani Małgosia jest osobą niezwykle ciepłą, serdeczną, uczciwą, profesjonalną i – co bardzo ważne – cierpliwą i elastyczną. Bez problemów można z Nią negocjować menu, kwestie wystroju sali i wiele innych problemów organizacyjnych, które dzięki niej stają się mniej problematyczne. Wesele było zorganizowane perfekcyjnie, kelnerzy, nadzorowani przez panią manager i kierowniczkę sali dokładali wszelkich starań, aby bardzo smaczne i urozmaicone menu było świeże i w zależności od potrzeb gorące lub zimne. Goście byli bardzo zadowoleni, a o to przecież chodziło. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, pozdrawiamy i z całego serca, z czystym sumieniem polecamy restaurację „Werona” z salą bankietową na piętrze, jako miejsce na wesela i prawdopodobnie wszelkie inne imprezy.
Kaja i Tomasz Straszakowie

Jagoda B w dniu 14 lipca 2016 o 12:17 Odpowiedz

16.06 organizowaliśmy w Hotelu Warsztaty. Osobą odpowiedzialną za organizację warsztatów była Pani Magdalena Jainta . Obsługa przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Tak profesjonalnej organizacji spotkania jeszcze nie spotkałam! Pani Magda i Hotel stanęli na wysokości zadania ze wszystkim …nieoczekiwanie zwiększyła nam się frekwencja o 50 osób, Pani Magda przeorganizowała wszystko, dostaliśmy gorącą kolację na którą nie oczekiwaliśmy więcej niż 5 minut.
Polecam każdemu to miejsce i Panią Magdę !!!

Ewelina i Marcin w dniu 30 czerwca 2016 o 19:21 Odpowiedz

4 czerwca 2016 mieliśmy w Witkowej Chacie wesele. Gorąco polecamy wszystkim to miejsce ze względu na magiczny klimat i profesjonalną obsługę. Bardzo się cieszymy że wybraliśmy właśnie to miejsce na organizację tak ważnego dla nas przyjęcia.

Anna w dniu 27 czerwca 2016 o 16:05 Odpowiedz

Hotel Witek jest niesamowitym miejscem, spędziliśmy tutaj cudowne chwile razem z naszą rodziną.

Musiałowie w dniu 26 czerwca 2016 o 17:49 Odpowiedz

Gorąco polecamy organizację ślubu w kompleksie Witek. Na każdym kroku uzyskaliśmy pomoc od profesjonalnego kierownictwa, Pani Małgorzaty Stach, dla której nie ma problemów, które nie dałoby się rozwiązać. My i goście weselni pełni szczęścia i uśmiechu przeżyliśmy wspaniałą imprezę.
Serdecznie pozdrawiamy!

Krzysztof Maksiński, KRN Media w dniu 24 czerwca 2016 o 09:25 Odpowiedz

23 czerwca 2016 r. w Hotelu Witek przeprowadziliśmy galę Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom 2016. Po gali finałowej mieliśmy przyjemność przyjmować naszych gości na obiedzie w hotelowej restauracji. Całość uroczystości została zorganizowana bardzo profesjonalnie i przebiegła w miłej atmosferze. Szczerze polecam.

Agnieszka Liszka PROJECT SUCCESS w dniu 23 czerwca 2016 o 13:50 Odpowiedz

W czerwcu 2016 r., w Hotelu Witek zorganizowaliśmy Konferencję dla Ludzi ze świata biznesu. Jakość obsługi zarówno konferencji jak i naszych Klientów, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Profesjonalizm połączony z ludzką życzliwością to to, co wyróżnia Hotel witek spośród wielu krakowskich Hoteli. Rekomenduję i polecam wszystkim którym zależy na wysokiej jakości obsługi swoich klientów!

Paulina i Łukasz w dniu 21 czerwca 2016 o 09:56 Odpowiedz

Bardzo dziękujemy, nie tylko za organizację cudownego przyjęcia weselnego, ale również za pełen profesjonalizm w działaniu Pani Agaty, za jej pomoc na każdym etapie i uśmiech. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy do Państwa – bo dzięki Wam nasz dzień stał się jeszcze piękniejszy.

Goście byli zachwyceni Witkową Chatą, wiele osób mówiło, że jest to niezwykłe miejsce. Chwalili także pyszne jedzenie i obsługę, która stanęła na wysokości zadania.

Z czystym sercem rekomendujemy organizację wszelkich przyjęć okolicznościowych w Hotelu Witek, zwłaszcza w Witkowej Chacie.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY – już we trójkę :)

ART Project w dniu 18 stycznia 2016 o 23:11 Odpowiedz

Organizowaliśmy w Centrum Hotelowo-konferencyjnym szkolenie dla naszego Klienta. Dziękujemy za wspaniałą współpracę, za pozytywne nastawienie. W tym miejscu chcemy szczególnie podziękować Pani Małgorzacie Stach za wspaniałą postawę, wyrozumiałość i optymizm w każdej godzinie współpracy.
Polecamy obiekt i jego bardzo dobrą kuchnie wszystkim.

Katarzyna Seweryn w dniu 12 stycznia 2016 o 10:23 Odpowiedz

Gorąco polecam współpracę z zespołem hotelu Witek

Izabella Czajkowska ART Project w dniu 5 stycznia 2016 o 15:15 Odpowiedz

Organizowaliśmy w hotelu duże szkolenie. Od samego początku współpraca układała się świetnie. Nie mieliśmy żadnych problemów w komunikacji z personelem. Wszystkie nasze uwagi i potrzeby były szybko i z profesjonalizmem realizowane. Szczególne podziękowania należą sie pani Małgorzacie Stach za jej zaangażowanie, o i profesjonalizm o każdej godzinie i w każdej sytuacji!
Polecamy na 100%

Krzysztof Nieborak w dniu 8 grudnia 2015 o 10:41 Odpowiedz

w Hotelu Witek, w Witek Hotelu
odpoczniesz dobrze nasz przyjacielu,
tu dobre jedzenie, miła obsługa, tu relaks w ciszu i spokoju – w 4-gwiazdkowym wygodnym pokoju

Marta Pielacha w dniu 4 grudnia 2015 o 14:49 Odpowiedz

Z całego serca polecam Hotel Witek. Profesjonalne podejście do klienta pod każdym względem. Bardzo sympatyczna, kompetentna i elastyczna obsługa. Dobra kuchnia. Wysoki standard w korzystnej cenie. Pod koniec listopada nasza firma organizowała w hotelu spotkanie dla klientów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z obsługi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Akr hussein aly w dniu 23 listopada 2015 o 22:21 Odpowiedz

Very very excellent , my group stay in this hotel , I return to this hotel when I will in Kraków. Very good staff.

Joanna w dniu 23 listopada 2015 o 09:33 Odpowiedz

Na przełomie września i października organizowaliśmy w Hotelu Witek spotkanie biznesowo-integracyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego standardu świadczonych usług, oraz zaangażowania Pani Magdaleny Jainty w pomoc w organizacji tego wydarzenia. Serdecznie polecamy.

Dorota w dniu 9 listopada 2015 o 16:01 Odpowiedz

Polecam z całego serca Hotel Witek. Miałam okazję w nim spędzić kilka dni podczas szkolenia z pracownikami mojej firmy I każdy podzielał moje zdanie. Szef Kuchni serwuje rewelacyjne dania jak również pozostałe osoby pracujące w Hotelu są bardzo pomocne w załatwieniu jakichkolwiek spraw. Z pewnością jeszcze do Państwa wrócę! Pozdrawiam.

Emilia & Bartek w dniu 26 października 2015 o 21:54 Odpowiedz

Szczerze polecamy organizacje wesela pod opieką Pani Małgosi z restauracji Werona. Przygotowała nam wymarzone wesele, w sposób lepszy niż nam się marzyło. Była zawsze otwarta na propozycje, pomagała na wszystkich frontach. Zawsze pod telefonem, zawsze serdeczna i uśmiechnięta. Bardzo miło wspominamy ten czas. Dzięki takim ludziom przygotowanie wesela na 200 osób staje się proste i przyjemne. Dziękujemy za wszystko, jesteśmy pewni że zarówno my jak i goście weselni wrócą tam nie jeden raz.

Pozdrawiamy,
Emilia i Bartek

Asia i Jacek w dniu 13 października 2015 o 12:47 Odpowiedz

W hotelu Witek, w Witkowej Chacie organizowaliśmy nasze wymarzone wesele w czerwcu 2015 roku. Przygotowanie oraz organizacja całego przyjęcia, a także obsługa naszych gości przeszła nasze oczekiwania! Jedzenie było pyszne i w ogromnych ilościach, obsługa kelnerska spisała się bez zarzutu, a po wszystkim rano dostaliśmy pyszne śniadanie do apartamentu dla nowożeńców. Niesamowity ogród z pochodniami, koce dla zmarzniętych gości na tarasie, podobało się nam wszystko, tylko sama noc była zdecydowanie za krótka… Serdecznie polecamy!

Ewa i Michał w dniu 30 września 2015 o 23:55 Odpowiedz

Miesiąc temu w Witkowej Chacie odbyło się nasze wesele i gorąco polecam to miejsce na wszystkich przyszłych par!
Chata jest urocza – altanka prześliczna, a co za tym idzie to piękne zdjęcia. Menedżerowie profesjonalni i wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta. A największy plus dla obsługi wesela – bardzo uprzejmi i cierpliwi, mimo, że wesele przeciągnęło się do bardzo rannych godzin ;)

Pozdrowienia dla całego składu Hotelu Witek!

Karolina & Daniel w dniu 28 września 2015 o 22:30 Odpowiedz

Nie szukaliśmy długo sali. Pierwszy strzał okazał się niezwykle trafny ! Trafiliśmy na Witkową Chatę i wspaniałą obsługę pracowników centrum Witek. Pan Krystian – szef kuchni – pokazał klasę ! Jedzenie przepyszne! Jesteśmy zachwyceni obsługą, klimatem i organizacją Wesela. GORĄCO POLECAMY !!!

Joanna i Marek w dniu 23 września 2015 o 19:18 Odpowiedz

Organizowaliśmy wesele w Hotelu Witek,długo szukaliśmy odpowiedniego obiektu i w końcu trafiliśmy na Hotel Witek, nie mogliśmy lepiej trafić. Cala impreza w Stu procentach udana,dania podane elegancko obsługa super uprzejma i błyskawiczna. Całość oceniam w skali od 1 do10 na 20!!!

Anna i Sebastian w dniu 22 września 2015 o 19:52 Odpowiedz

Organizowaliśmy w Hotelu Witek przyjęcie weselne („salon VIP”). Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego standardu świadczonych usług. Bardzo dobre jedzenie, czyste pokoje i miła obsługa. Serdecznie polecamy !

Magda w dniu 18 września 2015 o 16:14 Odpowiedz

Organizowaliśmy w Hotelu Witek przyjęcie rodzinne. Rekomendujemy ten obiekt każdemu, szukającemu przyjaznego i profesjonalnego miejsca na tego typu uroczystość. Jedzenie było fenomenalne, a obsługa kelnerska dyskretna i na najwyższym poziomie. Goście docenili również parking, na którym łatwo znaleźć miejsce (w kontraście do niektórych miejsc w centrum Krakowa), a ja jako młoda mama zwróciłam uwagę na dostępność przewijaka i łatwość poruszania się z wózkiem po hotelowej restauracji.
Dziękuje Pani Ani Bochenek za przygotowanie oferty dla nas i czuwanie nad całością obsługi.

ULA & JEAN-PHILIPPE w dniu 15 września 2015 o 23:53 Odpowiedz

Jako „pan młody”, posiadający doświadczenie w branży restauracyjnej, pragnę z przyjemnością podziękować całemu personelowi obsługującemu nas podczas wesela w Chacie Witkowej. Ekipa była bardzo profesjonalna i bardzo miła. Niestety, nie często można spotkać się z obsługą na takim poziomie. Jednocześnie chciałbym dodać, ze nie jest to tylko moja subiektywna opinia, podyktowana emocjami przezywanymi podczas jednej z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka,. Również moja rodzina i wszyscy goście byli zachwyceni Państwa serwisem oraz smacznym jedzeniem. Bardzo dziękujemy jeszcze raz każdemu z osobna oraz wszystkim razem, jako zespołowi, za uświetnienie naszej uroczystości. Zapewniam Państwa, ze z przyjemnością powrócimy do Hotelu/Chaty przy najbliższej okazji i będziemy polecać Państwa usługi znajomym.

Ewelina i Mamert w dniu 25 sierpnia 2015 o 14:52 Odpowiedz

Mieliśmy przyjemność skorzystania z organizacji przyjęcia weselnego w Sali Kominkowej. Trudno wyrazić słowami jak bardzo wdzięczni jesteśmy za wszelką pomoc uzyskaną w trakcie przygotowań. Świetny kontakt z menadżerką Panią Agatą, miła i pomocna obsługa samego wesela, pyszne dania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Z miłą chęcią będziemy polecać Hotel Witek :)

Ewa i Paweł w dniu 25 sierpnia 2015 o 10:23 Odpowiedz

Dziękujemy z całego serca za wymarzone wesele!!! Impreza była doskonale zorganizowana, obsługa profesjonalna, przemiła i wrażliwa na prośby i potrzeby gości. Bardzo dobre jedzenie, bardzo sprawnie roznoszone. Trzeba też podkreślić, że wszystko co zostało, na drugi dzień czekało na nas w kuchni posegregowane i solidnie zapakowane. Dodatkowo miejsce jest przytulne i piękne, a ogród – w którym także chętnie spędzali czas goście – wspaniały. Uzupełniając ten opis jeszcze o wspomnienie komfortowego apartamentu dla nowożeńców oraz przepysznego śniadania podanego do pokoju…bez cienia wątpliwości możemy napisać: WITKOWA CHATA TO NAJWSPANIALSZE MIEJSCE NA WESELE !!! :)

Ola & Mikołaj w dniu 22 lipca 2015 o 17:57 Odpowiedz

Bardzo gorąco polecamy Hotel Witek, a w szczególności Witkową Chatę na organizację wesela! Od początku do końca jesteśmy bardzo zadowoleni! Pani Magda Jainta wspierała nas cały czas przygotowań do przyjęcia i dbała o każdy szczegół, w trakcie wesela opiekował się nami sztab specjalistów pod wodzą pani Magdy oraz pani Ani. Goście byli zadowoleni z jedzenia, obsługi i chulającej klimatyzacji (na zewnątrz było 31C…). Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim planującym wesele i…ślub w plenerze :)