Nie tylko dieta bezmięsna, ale także wegańska filozofia życia stają się obecnie coraz bardziej popularne. Taki trend daje się odczuć w całej Europie. To nie tylko moda, ale przede wszystkim wewnętrzna potrzeba i styl życia połączona z troską o środowisko naturalne.

Branża turystyczna zaczyna być coraz bardziej świadoma potrzeb tej grupy klientów i przygotowuje ofertę specjalnie pod kątem gości-wege. Żaden wegetarianin lub weganin nie chce rezygnować ze swoich przekonań i wybranego przez siebie stylu życia podczas wakacji, urlopu lub wyjazdu służbowego. Dlatego też osoby te poszukują hoteli, które w swojej ofercie przewidziały ich potrzeby i w których będą się czuły najlepiej.

Hotel Witek zawsze popierał zdrowy tryb życia i tym samym przygotowaliśmy dużo ciekawych propozycji dla Wegan i Wegetarian

Wege śniadanie

Na bufecie śniadaniowym wegetarianie znajdą szeroki wybór serów, jaj, sałatek, warzyw, owoców.
Ciekawą propozycją jest również bezmięsny pasztet oraz wędzony ser będące naszym własnym wyrobem.
Wiedząc, że wśród naszych gości jest akurat osoba na diecie wegańskiej, bufet wzbogacamy dodatkowo o produkty z tofu i pasty warzywne.

Zachęcamy, aby przy dokonywaniu rezerwacji zgłaszać swoje upodobania kulinarne a postaramy się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom.

Wege obiado – kolacja

Karta Menu Hotelu Witek jest tak opracowana, że przy poszczególnych daniach znajdują się specjalne oznaczenia informujące o tym, czy dane danie jest:

  • Wegetariańskie
  • Wegańskie
  • Bezglutenowe

Taki podział dań ułatwia złożenie zamówienia. Wegetarianie i weganie zawsze znajdą w nim ciekawe propozycje dla siebie uwzględniające sezonowe produkty, świeże i dostępne na rynku.

Menu weselne i okolicznościowe

Dla wege – gości, którzy chcieliby u nas zorganizować wesele, spotkanie rodzinne lub innego rodzaju przyjęcie, opracowaliśmy specjalną propozycję menu wegetariańskiego na tego typu okoliczności. Znajdziecie w nim nie tylko dania ciepłe, ale również propozycje bogatego bufetu zimnego.

Jeśli na przyjęciu będą zarówno osoby jedzące mięso jak i te na diecie bezmięsnej proponujemy miks potraw, uwzględniający zarówno dania wegetariańskie jak i potrawy kuchni europejskiej. Opcja ta jest coraz częściej wybierana przez Pary Młode.

Drodzy Wegetarianie i Weganie, wybierając pobyt w  Hotelu Witek nie musicie stresować się, że nie będziecie mieli w czym wybierać. Wręcz przeciwnie. Nasz Hotel to miejsce, w którym poczujecie się komfortowo i w którym dołożymy wszelkich starań, by sprostać Państwa wymaganiom. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Witek i sprawdzenia nas pod tym kątem!

Zapisz

Zapisz

Wpis dodał(a):

Komentarze

Co myślą inni?

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz

Masz jakiś pomysł?